Τα αποτελέσματα των επαναληπτικών αρχαιρεσιών για τα Πειθαρχικά Συμβούλια και το Μεικτό

Εκλογές
image_pdfimage_print

           ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ

ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ  ΑΘΗΝΩΝ
———————————-
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

 

Σάββατο, 13 Ιουνίου 2015

 

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα των επαναληπτικών αρχαιρεσιών της 11ης και 12ης Ιουνίου 2015 για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών Συμβουλίων, καθώς και των εκπροσώπων στο Μεικτό Συμβούλιο:

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Α. Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

ΨΗΦΙΣΑΝ: 1.243        ΕΓΚΥΡΑ: 1.222          ΑΚΥΡΑ/ΛΕΥΚΑ: 21

Έλαβαν:

1ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ317ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ (ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ)299ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ291ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ242ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ238ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ227ΑΝΑΠΛ.
7ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ207ΑΝΑΠΛ.
8ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)187ΑΝΑΠΛ.
9ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ182ΑΝΑΠΛ.
10ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ)175ΑΝΑΠΛ.
11ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)151 
12ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ143 
13ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ135 
14ΦΡΥΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ132 
15ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΙΡΗ131 
16ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ)116 
17ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ105 
18ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ97 
19ΑΓΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ89 

 

Β. Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

ΨΗΦΙΣΑΝ: 1.243        ΕΓΚΥΡΑ: 1.173          ΑΚΥΡΑ/ΛΕΥΚΑ: 70

Έλαβαν:

1ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ359ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ347ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)337ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ278ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ242ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6ΔΑΜΟΦΛΗ ΒΕΡΑ196ΑΝΑΠΛ.
7ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ186ΑΝΑΠΛ.
8ΑΞΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ179ΑΝΑΠΛ.
9ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ168ΑΝΑΠΛ.
10ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ154ΑΝΑΠΛ.
11ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ137 
12ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)114 
13ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ103 

 

Γ. Για το Μεικτό Συμβούλιο

GOAL NEWS  
Υποψήφιος:ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 
Ψήφισαν: 12
Έγκυρα: 12
Άκυρα-Λευκά: 0
Έλαβε:ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ12
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
SPORTDAY  
Υποψήφιος:ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 
Ψήφισαν: 7
Έγκυρα: 7
Άκυρα-Λευκά: 0
Έλαβε:ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ7
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΕΣΤΙΑ  
Υποψήφιος:ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
Ψήφισαν: 3
Έγκυρα: 3
Άκυρα-Λευκά: 0
Έλαβε:ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ3
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ  
Υποψήφια:ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 
Ψήφισαν: 11
Έγκυρα: 10
Άκυρα-Λευκά: 1
Έλαβε:ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ10
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΞΕΝΙΟΣ 94,3 FM  
Υποψήφιος:ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
Ψήφισαν: 5
Έγκυρα: 4
Άκυρα-Λευκά: 1
Έλαβε:ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ4
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ:  
Υποψήφιοι:ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ 
 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 
 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
 ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ 
 ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 
Ψήφισαν:  428
Έγκυρα:  412
Λευκά/Άκυρα:  16
Έλαβαν:ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ208
 ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ147
 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ108
 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ101
 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ80
 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ65
 ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ63
 ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ : 
 ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ 
 ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+